zdjęcie przykładowego zestawu testów

współpraca

2 minuty

dzisiaj

Narkotesty

Kupując substancje nielegalne musimy liczyć się z tym, że ich skład nie jest w żaden sposób kontrolowany, nie muszą one spełniać żadnych norm bezpieczeństwa, a producent może właściwie zawrzeć w nich co mu się żywnie podoba. Tekst powstał we współpracy ze sklepem PRO Test

Spis treści

Po co testować?

W składzie wielu substancji znajdują się różnorakie domieszki, mające na celu między innymi zwiększenie wagi i obiętości produktu, zwiększenie szybkości jego przyswajania, modyfikacja efektów po spożyciu, czy przyspieszenie uzależnienia. Często mogą stanowić niebezpieczeństwo, albo same w sobie albo przez zakłócenie spodziewanej dawki lub zmianę działania na takie którego się nie spodziewamy.

Testy narkotykowe przydają się w momencie w którym nie jesteśmy pewni, czy substancja którą zamierzamy zażyć ma taki skład jaki powinna mieć. Nawet w przypadku lekkiej niepewności warto jest testować substancje, ponieważ może to nawet uratować nasze życie.

Gdzie kupić testy?

Istnieje bardzo dużo testów na różne substancje. Można je bez problemu kupić przez internet, na przykład na stronach partnera tego tekstu:

zdjęcie

W sprzedaży dostępne są m.in testy EHRLICH, MARQUIS, LSD, MDMA, Kokaina.